Oled mõelnud teraapia leidmisele, aga midagi on seni tagasi hoidnud? Kuidas oleks tutvuda terapeudiga kõigepealt väikese panuse eest grupitöös? Oled arvanud, et teraapia grupis – teiste ees enda avamine pole kindlasti sinu jaoks? Sa võid üllatuda. Vaja on astuda kõigest üks esimene samm üle oma mugavustsooni piiri. Oled valmis andma endale võimalust? Siis loe edasi…

Meis kõigis peitub üks lõpmatult hiilgav pärl. Puhas olemus. Piiranguteta ja terviklik, teadlik ja vaba. Teekond selleni on aastaid, võib olla elu(sid)-kestev. Otseteid ei ole, ainult kiht-kihilt avastades ja välja puhastades jõuame lähemale. Kuid teekonna kestvus pole küsimus. Ühelt maalt muutub see nauditavaks nagunii ja pärli sära kumab kiht-kihilt üha enam, lisades valgust igale sammule. Küsimus on selles, kas sellele teele üldse asume? Või piirdume mugavustsooniga, peitume enda eest ja kaitseme end tõe vastu tuimuse, ratsionaliseerimise, ironiseerimise, küünilisuse, pettekujutelmade, sõltuvuste või muu põgenemisega – meel on siin leidlik. Ja las ta ollagi. Vaata parem, mida sina tahad?

Kui sinu soov on elada teadlikumalt, enda väes, suuremas vabaduses ja rõõmus, sa asud teele. Võib-olla juba kõnnid ammu. Sel teel on palju võimalusi, mis sind aitavad. Alguses kobad mõtte jõul, siis tuleb intuitsioon appi. Kasuta kohe praegu emba-kumba neist ja küsi: kas see sündmus on mulle?

Sinu „Jah!” toob sulle:

  • Hoitud ja turvalise ruumi, kus toimub teraapia grupis, millist sa võib-olla poleks osanudki oodata
  • Kaks tundlikku avatud südamega terapeuti – tasakaalus Yin ja Yang, Shiva ja Shakti
  • Valmisoleku end avada ja koorida maha järjekordne kiht, millel on aeg minna
  • Ringi ägedaid inimesi, kes on toetavad sinu raskustes ja kelle teemade lahendused toovad „ahhaasid”
  • Sügavad vestlused päriselt olulistel teemadel

See on kolmetunnine avardav, teraapiline, hoitud, põnev, emotsionaalne, ehe ja tervendav kohtumine, kus kasutame keha- ja varjutööd, väljameetodit ja muid terapeutilisi tööriistu ning südamelainete koherentsuse läbi loodavat maagiat. Kõik selleks, et võimaldada sul ja teistel osalejail astuda järgmine päriselt muutev samm oma kasvamise teekonnal. Teekonnal egost endani.

Osaluspanus 35 €. Koha saamiseks registreeri end: [email protected] või otse Taunole või Elisele.

Sündmuse viivad läbi terapeutide paar Tauno ja Elis Annelie Jürgenstein

⚜️❤️‍🔥🦋💚✨