Kes või mis on Tähed ja Pärlid?

Nagu Sa avalehelt lugesid, oleme teatud mõttes tähed ja pärlid me kõik. Kuigi mõistagi erinevais kõrgustes-sügavustes ja erinevail orbiitidel, mis vahel ometi lõikuvad. Siin lehel on pisut pikemalt kirjas neist, kellega Sa võid kohtuda teraapiaruumis Sind toetamas, kes on Sisekosmosejaama läbiviidaval sündmusel ringis või laagris teemasid ja asju vedamas või korraldamas. 

Tauno Jürgenstein

Transpersonaalne terapeut, kelle töömeetodeist saab täpsema ülevaate lehel: Psühhoteraapia. Sertifitseeritud Bachi õieterapeut ja Reiki tervendaja huvitus inimese vaimsest poolest juba teismelisena. Enne inimestega tööni jõudmist oli aga vaja käia elus läbi etapid kommertsist ja ettevõtlusest loodusteaduste ja jõgede taastamiseni. Oli vaja kogeda suhete ja illusioonide purunemisi ning õppida tundma, mis on tegelikult armastus.

Enda vaimse arengu teekonda alustas 16 aastat tagasi vabastava hingamise ja elu mittejuhusliku olemuse õppimisega Pärnu nõia Hans Luige juures. See teekond on viinud teda nii maailma eri otstesse kui enda psühhe sügavustesse ja hinge kõrgustesse.

Suurt rolli on mänginud tema kujunemises ja teadlikkuse kasvus kokkupuuted valgustunutega. Cesar Terueli ja Mooji vahetu kontakti mõju on olnud kindlasti olulisim, kuigi – alahinnata ei saa ka raamatute tarkusi. Ootamatult osutus võimsaks suhteteemaliseks kooliks ja transformeerijaks mõned aastad kestnud suhe avatud südamega tervendajast naisega. Täiesti teisi inimeseks olemise aspekte on teadvustanud töö psühhedeelikumidega, millesse suhtub suure respektiga ja milles on ise saanud kogenud toetajaks.

Pöördeliseks sai kolmekuuline üksi rändamine Ameerikates 2016. aastal, pärast mida on üha enam vahetanud bioloogitöö teraapiate vastu. Praegu jätkab kunagi alustatud hüpnoteraapiaõpingud. Läbitud on konstellööri väljaõpe perekonstellatsioonide alal Olga Knjazeva juures. Tunneb end kodus muutunud teadvuse seisundite vallas. Kasutab intuitiivreikit, Bachi õieteraapiat, erinevaid transpersonaalseid terapeutilisi lähenemisi ning kõiki oma arenguteel kogunenud teadmisi ja kogemusi. Ameerika rännakust kirjutas raamatu „Kõige pikem teekond”, millele paljuküsitud järg on hakanud tasapisi küpsemas. Mõtteid avaldab aeg-ajalt pikemate kirjutistena blogis: usaldusetee.com.

Elis Annelie Jürgenstein

• Gongimeister, muusik, laulja ja ülemhelide häälija. 

• Hääle- ja heliterapeut. 

• Sertifitseeritud helimassaaži terapeut.

Klassikalise kõrgema muusikaharidusega Elis Annelie oli aastaid muusikast täiesti eemal. Sukeldunud ilumaailma ja parfümeeria alale koolitama, jumestama ja nõustama. Tundus, et elu on paigas ja kõik on sirgesti. Ent elul on alati üllatusi varuks. Hakkas juhtuma asju ja endagi suureks üllatuseks selgus, et elu polnud olnud mitte paigas vaid “seisnud paigal”. Eludraamad keerutasid üles korraliku tormi. Seni kergelt huvitanud spirituaalsus muutus ühtäkki mõistmisi ja elu alustalasid raputavaks maavärinaks, omandades tegeliku tähenduse. Ja silmad hakkasid avanema. Ühes nendega tahtsid kõrvad taas harmooniaid kuulda ja käed neid luua. Elis Annelie leidis tee tagasi muusika juurde, aga nüüd juba hoopis uues võtmes. Võtmes, mille keskmeks on saanud:

• mantrad, iidsed ja võimsad; 

• ülemhelid;

• häälega tervendamine, lihaspingete lõdvestamine, keha balansseerimine.

• sügavalt transformeeriavte instrumentidega helirännakud ja vibroakustiline massaaž. 

Nagu ta ise ütleb: „Kausside ja gongidega võib lammutada ja müristada igaüks, aga kui nende mängijal on kõrva ja kätt harmooniale ning terviklikkuse taju, on tulemus täiesti teisest klassist. Tean Eestiski mõlemat sorti tegijaid ja võite arvata, kumbad mind rohkem inspireerivad?”

Elis Annelie inspiratsiooni vahenditest leiad rohkem lugeda Heliteraapia lehelt. Kogema saad tulla temaga aega kokku leppides või siis, kui teeme avalikke sündmusi, millised leiad Ajakavast.