NB! Järgmine kursus/grupp alustab septembris! Kuupäevad selguvad hiljemalt augusti keskpaigaks.

Elada võib kitsalt ja elada võib suurelt. Võib süüdistada saatust ja olla kimpus eluraskuste, võimatuna näivate olukordade või kahtlustega. Ja võib kogu determineerituse, kõik, mis Sind on muljunud, kujundanud, kammitsemas, piiramas või isegi tähtede-numbrite läbi määramas, heita üle parda, astuda oma puhtasse väesse, oma ehedusse, et luua maagiliselt ja südamest oma lugu.

Sina valid. See kursus annab su elu võtme sinu enda kätte. Kui sa tahad, oled valmis selleks pühenduma ja avama end kõige võimalikkusele. Kui sa oled valmis ütlema JAH enda elu elamisele, registreeru, klikkides siia või helista Taunole.

Ma toon su läbi su varjudest, võtan su pealt eellaste jäetud ohjad, avan su südame ja aktiveerin su sisemise geeniuse. Et saaksid vabana lennata ja luua. Luua just seda, milleks siia sündisid, mida oled alati unistanud luua, aga pole ehk isegi teadnud, et just seda. Ma toon sind su enda väesse. Väesse, kust kõik on sulle lihtne ja loomulik. Kust saad luua just seda, mida parasjagu tahad. On see rohkem raha, sügavam armastus, imelised suhted, maailma muutev töö, kaunid kunstid, elamine sajaga kui Zorbas-Buda… Sina valid. Ma teen kõike seda. Aga tegelikult ei tee seda mina, vaid sina teed seda ise. Ruumis, mille sulle avan. Ma loon võimalused, olen kaasas ja aitan leida teed. Toon su üle kuristike ja keeruliste kurude, läbi mäsleva vee ja tormiste tuulte, kohta, kus on alati uued algused. Kus oled sa ise, su ainuke tõeline guru – su sisemine geenius, maagiline olend.

PRAKTILIST

Kursus vältab neli kuud ja toimub terve päeva kestvate päris elu kohtumistena üks-kaks korda kuus. Sellele lisaks saad pideva võimaluse arutada kursusel ja endas kerkinud teemadel kinnises Telegrami grupis. Piiratud ulatuses olen vabal hetkel saadaval akuutsest hetkevajadusest lähtuvaks nõustamiseks telefoni v sõnumite teel. Kui tahad võimsamat edasiminekut, saad kursuse vältel ja kuu aega hiljem, võtta soodushinnaga (100 €, tavahind 125 €) individuaal-seansse või täispikki konstellatsioonitöid. Niipalju, kui vaja. Individuaal-seanss tähendab 1,5 kuni 2 tunnist teraapia-/nõustamise kohtumist minuga.

Piirideta Eheduse kursus on loomult elav ja muutuv. Nii lisandus kevadel algsele neljale põhipäevale juurde viies – viimaks tööd endaga veelgi, terve paradigma võrra, sügavamale. Nagu miski sellel kursusel pole kohustuslik, olles vaid sinu vaba valik, nii on seda ka viies päev. On vaid üks kriteerium – viies päev on saadaval neile, kes on osalenud kõigil eelnevatel päevadel.

Osalemise tasu on 170 € kursuse päev, kogu kursuse eest korraga tasumisel 750 €. Võimalik on tasuda ülekandearve alusel või sularahas.

Järgmine grupp alustab kõige tõenäolisemalt septembri kolmandal nädalavahetusel. Kui sul on huvi, anna sellest mulle teada. Grupis on kuni 12 inimest ja registreerumine käib vormi kaudu, mis asub siin. Lisainfo otse minult, Taunolt (5800 3346).

Kursusel alustame päevaga kell 10.00, lõpetame orienteeruvalt kl 20 (ja seni pole keegi nurisenud, et päev liiga pikk oleks 😀 ilmselt kuna see sisaldab palju ja huvitavat!). Vahepeal on tee/kohvi pausid. Lõunal käime mõnes lähedases söögikohas, aga võimalik on ka enda lõuna kaasa tuua.

KIRJELDUS

Ammu olen tundnud tõmmet viia töö inimestega uuele tasandile. Olen tahtnud töötada põhjalikumalt, pikemalt ja süsteemsemalt, kui seda võimaldavad üksnes akuutse teema lahendamisega piirnevad eraldiseisvad teraapiakohtumised. Mind paelub saata inimest tema teekonnal pikemalt, näha tema arengut ja elada kaasa sügavatest sisemistest muutustest lähtuvaile ägedaile muutustele füüsilises reaalsuses. Näha, kuidas ta hakkab oma maailma teisendama oma eheda näo järgi, looma seda teadlikult just selliseks nagu oma sisemise geeniuse äratundmine teda juhatab. Sellega seoses ja mitte ainult, olen tundud vajadust oma enda teadmised, oskused, elu- ja terapeudikogemus valada süsteemsemasse ja paremini edasiantavasse vormi. Kolmandaks tõmbab mind üha enam töötamine gruppidega. Seeläbi suurema ühendatuse ja kasvamise loomine iseendale ja neile, kes resoneeruvad, oma hõimule. Või miks mitte teistegi sõbralike hõimude väestamiseks ja seeläbi oma panuse andmiseks maailma pisutki paremaks kohaks muutmisele 🙂 Oleme kõik ühest pärit ja selle sideme tugevdamine saab olla ainult kasuks igaühele.

Nii sündis Piirideta eheduse kursus, mille siht on luua teekond enda autentsesse, olemuslikku ja pidurdamatusse väesse tulemiseks ja sealt sajaga oma elu loomisele. Kursus ise on elav ja ajas muutuv. Kuigi on kirjas kursuse kava ja teadmine selle sisust, loob see täpselt ennast igal korral just kohapeal, olles avatud pidevale arengule ja voolamisele hetkeenergiates. See on kursus, mille lõppedes pole sinu, osaleja, jaoks miski enam endine. Ometi oled justkui veelgi enam iseendaks saanud. Sinu ehedus on juba leidnud või leidmas kõrgema tasandi resultaati kõiges, eriti aga sulle just paregu olulises eluvaldkonnas. Olgu see armastus, suhted, töö, eneseteostus, looming, raha, vaimne/füüsiline tervis või midagi muud. Kõik on muutunud. Võib-olla tundmatuseni, aga igal juhul sinu maitse järgi ja kuidagi loomulikuna.

Kursusel kasutan kõike, mida olen ise õppinud ja kogenud ning mille mõjus olen veendunud. Muidugi kohalduvad meetodid sinu ja iga osaleja jaoks, sõltuvalt sellest, mida su päris olemus endas peidab ja siia maailma looma on tulnud. Kursuse olulise telje moodustavad töö väljaga ja süsteemsete mõjudega, kehatöö ja varjutöö. Igas kohtumises on olemas teoreetiline osa, mis aitab meie mõistusel ree peal püsida, lubada avaneda muutusteks ja minna nendega sügavuti ning tunda, et saab aru. Ent suurim rõhk on praktilisel tööl energiate muutmiseks ja vabastamiseks keha tasandist. Võid olla valmis oma mugavustsooni radikaalseks avardumiseks läbi sellest pidevate välja astumiste. Kuni avardumisest saab sinu loomulik seisund. Kasutame aega integreerimiseks, hetkes olemiseks, kogemiseks, kuulamiseks ja ehedalt väljendumiseks.

Kursusel osalemine on piisav, et teha olulised sammud ehedama endani jõudmiseks ja sellisena elama hakkamiseks. Siiski mitmekordistab selle mõju täiendav töö endaga vahepealsel ajal. Annan selleks tööriistad ja avan võimalused. Kuid teatud etappidel aitab rohkem sügavuti minna ning jõulisemalt edasi liikuda individuaalne juhendamine. Olen loonud selleks kursuslastele soodsama võimaluse individuaalseanssideks ja konstellatsioonideks. Samuti piiratud ulatuses akuutseks nõustamiseks tel/sõnumite teel. Neil seanssidel ja telefoni-/veebikõnedel (sõnumitel) saame teha teraapilises mõttes pea-aegu kõike, mida sul on hetkel vaja – nõustamisest ja varjutööst meditatsiooni, õie- ja heliteraapiani. Mõistetavalt ei saa sõnumite teel teha nt hüpnoosi vms 😉 Samuti eeldab konstellatsiooni vajadus eraldi tööd/aega vastavatel avatud või korraldatud sündmustel. Konstellatsiooni lühitöid teeme ka kursuse käigus.

Kursus on sulle avatud, kui oled ise avatud, vastuvõtlik uuele ja valmis panustama töösse endaga, kui päriselt tahad jõuda autentsema endani, oma potentsiaali avamiseni ja enda maitse järgi elu loomiseni. „Täis tassid” tuleb enne tühjendada, kui nendega tööd teeme 😉 Kursusel ei saa osaleda, kui võtad psüühikaravimeid, sh antidepressante, oled mistahes ainetest tugevas sõltuvuses või akuutse vaimse tervise probleemiga. Neil puhkudel ja samuti kui tunnetan, et vajad grupist erinevat lähenemist, pakun võimalust individuaalseks tööks.

Parim on, kui otsustad, et osaled kõigil kursusepäevadel. Poole pealt me kursusele kedagi juurde ei võta.

Tule, et avaneda oma elus iseenda kõrgemale versioonile! ⚜️☯️❤️‍🔥🕉🦋

Tauno

🌟🌟🌟

Esimesel kursusel osalejate tagasiside.

Aasa (43): See kursus on imeline vahend enda avastamiseks, kes ma tõeliselt olen? Läksin kursusele täiesti puhta läbipaistva lehena, et vaatame mis saama hakkab. Järg-järgult endalegi suurte üllatuste saatel avanedes õppisin kohal olema, enda vastu võimalikult tähelepanelik ja aus olema, südamega elama, lisaks endasse uskuma ning aru saama, kuidas just mina toimin, mis on kuldaväärt teadmine. Õppisin ka ennast vastu võtma. Lahedaks osutus tõik, et läksime kursusele abikaasaga koos, see oli parim otsus, tänu sellele hakkasime teineteist veelgi sügavamalt mõistma. Olime üksteisele headeks peegliteks, aitasime märgata seda, mida teine ei näinud ning oli kellega teemade üle arutleda. Pärast 22. aastast kooselu oli endiselt mida avastada. Kursuse lõpuks oli väga vabastav ja võimas tunne, et olen seespidiselt tohutult kasvanud ning tänu sellele julgen olla palju ehedam kui enne, olen teadlikum ja vähem läbipaistev.
Elu läheb edasi pidevalt meeldivas muutumises, kõik on enda kätes ja see on ÄGE!!!

Rain (44): Selle nelja kuu jooksul tunnen, et olen muutunud enesekindlamaks, ma julgen olla rohkem mina ise.
Olen rohkem kohal kui varem ja teha vahet kas olen peas või südames. Tänu kursusele näen ja mõistan oma käitumist, kuid selle muutmine võtab veel aega. Soovitan seda kursust paaridele, siis on hea pärast kodus arutada ja täiendada üksteist ning märgata käitumist ja selle muutumist ning juhtida tähelepanu, kui hakkavad jälle vanad mustrid sisse jooksma.

Paul (36): Kursuse alguses olin kohas nimega Tahan olla, puhas ego tasand. Nüüd olen kohas, kus ma ei taha enam vaid tean, et Olen ja olen alati olnud.

Mida andis mulle Piirideta Ehedus kursus? Kui aus olen siis ta ei andnud mulle midagi ja samas andis mulle kõik. Oma enesearengu teed alustame me kõik algusest ja kõik see, mida juurde omandad tekitab päris suure segaduse. Kõik, millesse sa eelnevalt oled uskunud hakkab hääbuma ja ühel hetkel sa ei saagi aru enam, kus sa oled, mida sa teed, mis on õige, mis vale. See segadus, mis peas peas toimub viis mind konkreetselt oma keskmest välja. Kursusest kuuldes, oli mul teadmine, et pean selle läbi tagama, sisemine intuitsioon kutsus mind, usaldasin seda ja ma ei kahetse. Ma ei kahetse, kuna see kursus tõmbas mind tagasi oma algolemusse või õigemini hakkasin sellest alles nüüd aru saama. Kõik juurdeõpitu, mida enesearengu teel olin omandnud lasti läbi sõela ja pinnale jäigi vaid oluline. Ma õppisin maha oma teadmised, ebavajalikud teadmised ja kursuse lõpuks, mille viimasest kursuse päevast ma osa ei võtnud tõi mind kohta, kus ma hakkasin nägema põhjuseid, miks ja millest on tulnud minu senised käitumismustrid. Tegelikult on endal päris huvitav tagasi vaadata sellele, kuna teadmine ja mõitsmine, et oluline on endas olemas tuli just sellelelt kursuselt.

Angelíka (37): Piirideta eheduse kursus viis mind kindlasti edasi mu arenguteel. See aitas mul jõuda sügava mõistmise ja enesekindluseni, et mina ise tean kõige paremini, mis toimub minu sees ja ümber ning kuigi mind seetõttu ei mõisteta ei lase ma end ka enam milleski vastupidises veenda. Ma olen kõikvõimas. Nagu oled ka sina ja nemad. Me kõik oleme ainulaadsed. Lisaks sain uusi teadmisi, vaateid meie eksistentsile ning sügavaid kogemusi läbi emotsioonide vabastamise. Mulle meeldis, et kasutati erinevaid mõjusaid võtteid: konstellatsioonid, helirännak, vabastav hingamine – need olid imelised kogemused.

Laie-Helje (65): See oli kursus, mis jõudis minuni väga õigel ajal! Olin ja olen saavutanud mõningase julguse ja vapruse kogeda tõde ja see vastu võtta. See protsess võib olla päris valulik nii füüsiliselt kui vaimselt. Kursuselt sain kinnitust mingitele mõtetele, aga ka uusi ja sügavaid taipamisi, tööriistu, mida igapäevaelus kasutada. Oli väga suur rõõm, et sai vabalt, turvaliselt jagada omi tajumisi ja kuulata teisi. Kuna mul polnud erilisi ootusi-lootusi kursuse suhtes siis sai ta tuua palju minule vajalikku just nii palju, kui suutsin vastu võtta. Julgen olla avatum, mängulisem, elurõõmsam ja vahel muretult kerglane elukunstnik oma elulõuendil! Tänu kursusele tegin hiljuti läbi päris pingutava kehalise tervenemisprotsessi, mis jätkub. Julgen küsida abi ja seda ka vastu võtta.

🌟🌟🌟

/Viimati uuendatud 1.7.23/