Uus grupp alustab 9. märtsil ! Registreerumiseks täida palun vorm siin või ühendu Taunoga (nt 5800 3346).

Miks oled sa siia sellesse ellu tulnud? Mida kogema, mida õppima, mida looma? Midagi tegema või hoopis… olema? Mida lood enda olemisega?

Kas oled valmis võimaluseks, et meie teekond siin planeedil ja selles elus pole sugugi see, mida märkamatult immutab meisse sootsium, kollektiivselt korratav narratiiv, lugude maatriks? Kas oled valmis elama omaenda unikaalset elu selle ainukordse olendina, seda potentsiaali, mille said siia kaasa? Totaalselt, eheda endana?

Sinu „jah”-id on kinnituseks, et oled õiges kohas. Siin on sulle veel üks küsimus: kas võtad vastu selle väljakutse, selle riski ja alustad teekonda, millel heidad endalt tingituse kihid, et saada päriselt tuttavaks iseendaga? Astuda oma väesse, et läbi ehedalt iseendana elamise muuta vähemalt ühte maailma – seda, milles elad sina?

„Milles seisneb risk?” küsid. Selles, et kursuse lõpuks ei ole sinu elus miski enam endine. Kõik võib olla teisiti. Ja kuigi see „teisiti” on sulle palju loomulikum, võib ikkagi olla kurb selle pärast, mis on lõppenud. Ent sa võtad veelgi enam vastu elu naturaalse olemuse, milleks on muutus.

Me ei näe seda, mida päriselt tahame seni, kuni oleme juhitud varjatud programmide ja oma varjude poolt.

Igaühel meil on siin oma tee. Kõik ei pea saama terapeutideks, kõik ei pea saama šamaanideks ega massöörideks, ei keevitajaiks, ehitajaiks ega ärijuhtideks, ei talupidajaiks, õpetajaiks, muusikuiks, kirjanikeks või kunstnikeks, ei kokkadeks, raamatupidajaiks, insenerideks ega käsitöölisteks jne jne. AGA kellegi tee on teenida elu ja teha raha just mõnena neist! Ma ei paku sulle sellel kursusel uusi oskusi. See pole eesmärk, kuigi võid neid saada. Ma pakun sulle sind ennast. Parimat versiooni sellest, kelleks oled tulnud saama, kellena elama.

See on teekond, mida sa oled oodanud. Et lõpuks ometi hakata looma võimsaimal viisil – puhtalt ja ehedalt. Endana. See on rännak, mis toob sind su oma individuaalse tõe ja tarkuse sisse. Leidma oma teed, seda vastu võtma ja seda elama, üha suuremas teadlikkuses.

Kellele see on? Sulle, kes sa veel ei tea kõike. 😉 Kelle maailmapilt on elav ja kelles on valmisolek pidevalt avarduda, omandada uut ja lasta lahti vanast. Kelle tass pole täis või kes on valmis seda tühjendama. Vähemaks õppima (ingl k. unlearn). Kes on valmis panustama aega ja energiat sellesse, et liikuda elus edasi. Kes on valmis lubama oma ellu spirituaalset dimensiooni ja maagilist hoiakut – aimates või teades, et mateeria pole sugugi veel kõik. Ka sulle, keda huvitab terviklik ja süsteemne ülevaade spirituaalsusest ja iseendast siin maailmas. Eelnev kogemus või teadmine või kokkupuude elu vaimse poolega pole eelduseks, huvist piisab.

Piisab, kui tunned sisemist kutset avastada seni ebaselgeks jäänud osa maailmast ja seda, kes sa oled tegelikult.

PRAKTILIST

Kursus vältab kolm kuud ja toimub terve päeva kestvate päris elu kohtumistena kaks korda kuus. Sellele lisaks saad pideva võimaluse arutada kursusel ja endas kerkinud teemadel kinnises Telegrami grupis. Vabal hetkel olen saadaval akuutsest hetkevajadusest lähtuvaks nõustamiseks telefoni v sõnumite teel. Kui tahad võimsamat edasiminekut, saad kursuse vältel ja kuu aega pärast, võtta soodushinnaga (150 €, tavahind 175 €) individuaal-seansse või täispikki konstellatsioonitöid. Niipalju, kui vaja. Individuaal-seanss tähendab 1,5 kuni 2 tunnist teraapia-/nõustamise kohtumist.

Osalemise tasu on 170 € päev, kogu kursuse eest korraga tasumisel 900 € (e 150€/päev). Võimalik on tasuda ülekandearve alusel või sularahas.

Uus grupp alustab 9. märtsil 2024. Kui su sisetunne ütleb: “Jaa, see on midagi mulle!” registreeru siin veebivormil. Lisainfot saad, kui helistad 58003346 või kirjutad: [email protected]. Gruppi võtan kuni 12 inimest. Kursusepäevad on järgmised (kui kogu grupile sobib, võime mõnda neist jooksvalt muuta):

  • 9. ja 23. märts;
  • 13. ja 27. aprill;
  • 11 mai ja 1. juuni.

Päevi alustame kell 10.00, lõpetame orienteeruvalt kl 20 (ja seni pole keegi nurisenud, et päev liiga pikk oleks 😀 ilmselt kuna see sisaldab palju ja huvitavat!). Vahepeal on tee/kohvi pausid. Lõunal käime mõnes lähedases söögikohas, aga võimalik on ka enda lõuna kaasa tuua.

TAUSTAST

Mulle väga meeldib see töö, mida teen igapäevaselt inimestega üks-ühele teraapiates. Kõik need vabanemised, ahhaad, energia ja selle järel elude muutumised, sügavamaks, terviklikumaks, võiks öelda isegi õnnelikumaks. Ometi on olemas dimensioon, mis 1:1 kohtumisetel jääb püüdmatuks – see on grupi energia. Paljude toetavate, mõistvate ja omaenda kasvamise teekonnal inimeste ühenduses loodav väestav keskkond. Grupp annab võimaluse avarduda viisidel, mis teisiti pole lihtsalt võimalik. Sa, hea lugeja, võid teada või aimata neid viise enda jaoks ja isegi üsna täpselt, aga ma teadvalt ei ava neid siinkohal rohkem. Läheks pikale. Piisab kui ütlen, et see on üks dimensioon, mille pärast see kursus on loodud.

Teine asi on see, et olen tahtnud töötada inimestega põhjalikumalt, pikemalt ja süsteemsemalt kui seda võimaldavad üksnes akuutse teema lahendamisega piirnevad eraldiseisvad teraapiakohtumised. Mind paelub saata inimest tema teekonnal pikemalt, näha tema arengut ja elada kaasa sügavatest sisemistest muutustest lähtuvaile ägedaile muutustele füüsilises reaalsuses. Näha, kuidas ta hakkab oma maailma teisendama oma eheda näo järgi, looma seda teadlikult just selliseks nagu oma sisemise geeniuse äratundmine teda juhatab. Kursuse formaat võimaldab käia koos vähemalt ühe, üsnagi intensiivse ja seda põnevama perioodi inimese elust. Mis muidugi ei pea sellega piirnema.

Kolmandaks olen tundud vajadust oma enda teadmised, oskused, elu-, vaimse arengu ja terapeudikogemus valada süsteemsesse ja kontsentreeritult edasiantavasse vormi. 18+ aastat enesearengut, kolm lõpetatud ülikooli, hulk väljaõppekoolitusi, rääkimata vaimsete meistrite õpetustest on andnud materjali väga palju, et osata eristada terasid sõkaldest. Näen, et minu kogemus võib aidata teistel tulla kiiremat teed ja avastada lihtsamini seda, mis toimib nende jaoks.

Veel üks minu isiklik põhjus seda kursust teha on, et mind tõmbab töötamine gruppidega. Seeläbi suurema ühendatuse ja kasvamise loomine iseendale ja neile, kes resoneeruvad – nö oma hõimule (ja kokkupuutes olevaile naaberhõimudele :)). Jagada ülalmainitud kogemust korraga rohkematele, mis tundub ka lihtsalt tõhus. See on osa minu panusest parema maailma loomisele. 💖💝

KIRJELDUS

Piirideta eheduse kursuse siht on luua teekond sinu enda autentsesse, olemuslikku ja pidurdamatusse väkke ja sealt sajaga oma elu loomisele. Kursus ise on elav ja ajas muutuv. Kuigi on kirjas kursuse kava ja teadmine selle sisust, loob see täpselt ennast igal korral just kohapeal, olles avatud pidevale arengule ja voolamisele hetkeenergiates. See on kursus, mille lõppedes pole sinu, osaleja, jaoks miski enam endine. Ometi oled justkui veelgi enam iseendaks saanud. Sinu ehedus on juba leidnud või leidmas kõrgema tasandi resultaati kõiges, eriti aga sulle just praegu olulises eluvaldkonnas. Olgu see armastus, suhted, töö, eneseteostus, looming, raha, vaimne/füüsiline tervis või midagi muud. Kõik on muutunud. Võib-olla tundmatuseni, aga igal juhul sinu maitse järgi ja kuidagi loomulikuna.

Kursusel kasutan kõike, mida olen ise õppinud ja kogenud ning mille mõjus olen veendunud. Muidugi kohalduvad meetodid sinu ja iga osaleja jaoks, sõltuvalt sellest, mida su päris olemus endas peidab ja siia maailma looma on tulnud. Kursuse olulise telje moodustavad töö väljaga ja süsteemsete mõjudega (kasutame konstellatsioone), kehatöö ja varjutöö. Samuti uurime end läbi Human Design‘ga antud arhetüüpsete mõjude. Igas kohtumises on olemas teoreetiline osa, mis aitab meie mõistusel ree peal püsida, lubada avaneda muutusteks ja minna nendega sügavuti ning tunda, et aru saab aru. Ent rõhk on praktilisel tööl energiate muutmiseks ja vabastamiseks keha tasandist ja alateadvusest. Võid olla valmis oma mugavustsooni radikaalseks avardumiseks läbi sellest pidevate välja astumiste. Kuni avardumisest saab sinu loomulik seisund. Kasutame aega integreerimiseks, hetkes olemiseks, kogemiseks, kuulamiseks ja ehedalt väljendumiseks.

Kursusel osalemine on piisav, et teha olulised sammud ehedama endani jõudmiseks ja sellisena elama hakkamiseks. Siiski mitmekordistab selle mõju täiendav töö endaga vahepealsel ajal. Annan selleks tööriistad ja avan võimalused. Kuid teatud etappidel aitab rohkem sügavuti minna ning jõulisemalt edasi liikuda individuaalne juhendamine. Olen loonud selleks kursusel osaljaile erihinnaga võimaluse individuaal-seanssideks ja konstellatsioonideks. Samuti olen teatavas ulatuses olemas hetkevajaduses nõustamiseks telefoni v sõnumite teel.

Kursus on sulle avatud, kui oled ise avatud, vastuvõtlik uuele ja valmis panustama töösse endaga, kui päriselt tahad jõuda autentsema endani, oma potentsiaali avamiseni ja enda maitse järgi elu loomiseni. „Täis tassid” tuleb enne tühjendada, kui nendega tööd teeme 😉 Kursusel ei saa osaleda, kui võtad psüühikaravimeid, sh antidepressante, oled mistahes ainetest tugevas sõltuvuses või akuutse vaimse tervise probleemiga. Neil puhkudel ja samuti kui tunnetan, et vajad grupist erinevat lähenemist, pakun võimalust individuaalseks tööks.

Parim on, kui otsustad, et osaled kõigil kursusepäevadel. Poole pealt me kedagi juurde ei võta.

Tule, et avaneda oma elus iseenda kõrgemale versioonile! ⚜️☯️❤️‍🔥🕉🦋

Tauno

🌟🌟🌟

Eelmistel kursustel osalenute tagasiside.

Aasa (43): See kursus on imeline vahend enda avastamiseks, kes ma tõeliselt olen? Läksin kursusele täiesti puhta läbipaistva lehena, et vaatame mis saama hakkab. Järg-järgult endalegi suurte üllatuste saatel avanedes õppisin kohal olema, enda vastu võimalikult tähelepanelik ja aus olema, südamega elama, lisaks endasse uskuma ning aru saama, kuidas just mina toimin, mis on kuldaväärt teadmine. Õppisin ka ennast vastu võtma. Lahedaks osutus tõik, et läksime kursusele abikaasaga koos, see oli parim otsus, tänu sellele hakkasime teineteist veelgi sügavamalt mõistma. Olime üksteisele headeks peegliteks, aitasime märgata seda, mida teine ei näinud ning oli kellega teemade üle arutleda. Pärast 22. aastast kooselu oli endiselt mida avastada. Kursuse lõpuks oli väga vabastav ja võimas tunne, et olen seespidiselt tohutult kasvanud ning tänu sellele julgen olla palju ehedam kui enne, olen teadlikum ja vähem läbipaistev.
Elu läheb edasi pidevalt meeldivas muutumises, kõik on enda kätes ja see on ÄGE!!!

Rain (44): Selle nelja kuu jooksul tunnen, et olen muutunud enesekindlamaks, ma julgen olla rohkem mina ise.
Olen rohkem kohal kui varem ja teha vahet kas olen peas või südames. Tänu kursusele näen ja mõistan oma käitumist, kuid selle muutmine võtab veel aega. Soovitan seda kursust paaridele, siis on hea pärast kodus arutada ja täiendada üksteist ning märgata käitumist ja selle muutumist ning juhtida tähelepanu, kui hakkavad jälle vanad mustrid sisse jooksma.

Paul (36): Kursuse alguses olin kohas nimega Tahan olla, puhas ego tasand. Nüüd olen kohas, kus ma ei taha enam vaid tean, et Olen ja olen alati olnud.

Mida andis mulle Piirideta Ehedus kursus? Kui aus olen siis ta ei andnud mulle midagi ja samas andis mulle kõik. Oma enesearengu teed alustame me kõik algusest ja kõik see, mida juurde omandad tekitab päris suure segaduse. Kõik, millesse sa eelnevalt oled uskunud hakkab hääbuma ja ühel hetkel sa ei saagi aru enam, kus sa oled, mida sa teed, mis on õige, mis vale. See segadus, mis peas peas toimub viis mind konkreetselt oma keskmest välja. Kursusest kuuldes, oli mul teadmine, et pean selle läbi tagama, sisemine intuitsioon kutsus mind, usaldasin seda ja ma ei kahetse. Ma ei kahetse, kuna see kursus tõmbas mind tagasi oma algolemusse või õigemini hakkasin sellest alles nüüd aru saama. Kõik juurdeõpitu, mida enesearengu teel olin omandnud lasti läbi sõela ja pinnale jäigi vaid oluline. Ma õppisin maha oma teadmised, ebavajalikud teadmised ja kursuse lõpuks, mille viimasest kursuse päevast ma osa ei võtnud tõi mind kohta, kus ma hakkasin nägema põhjuseid, miks ja millest on tulnud minu senised käitumismustrid. Tegelikult on endal päris huvitav tagasi vaadata sellele, kuna teadmine ja mõitsmine, et oluline on endas olemas tuli just sellelelt kursuselt.

Angelíka (37): Piirideta eheduse kursus viis mind kindlasti edasi mu arenguteel. See aitas mul jõuda sügava mõistmise ja enesekindluseni, et mina ise tean kõige paremini, mis toimub minu sees ja ümber ning kuigi mind seetõttu ei mõisteta ei lase ma end ka enam milleski vastupidises veenda. Ma olen kõikvõimas. Nagu oled ka sina ja nemad. Me kõik oleme ainulaadsed. Lisaks sain uusi teadmisi, vaateid meie eksistentsile ning sügavaid kogemusi läbi emotsioonide vabastamise. Mulle meeldis, et kasutati erinevaid mõjusaid võtteid: konstellatsioonid, helirännak, vabastav hingamine – need olid imelised kogemused.

Laie-Helje (65): See oli kursus, mis jõudis minuni väga õigel ajal! Olin ja olen saavutanud mõningase julguse ja vapruse kogeda tõde ja see vastu võtta. See protsess võib olla päris valulik nii füüsiliselt kui vaimselt. Kursuselt sain kinnitust mingitele mõtetele, aga ka uusi ja sügavaid taipamisi, tööriistu, mida igapäevaelus kasutada. Oli väga suur rõõm, et sai vabalt, turvaliselt jagada omi tajumisi ja kuulata teisi. Kuna mul polnud erilisi ootusi-lootusi kursuse suhtes siis sai ta tuua palju minule vajalikku just nii palju, kui suutsin vastu võtta. Julgen olla avatum, mängulisem, elurõõmsam ja vahel muretult kerglane elukunstnik oma elulõuendil! Tänu kursusele tegin hiljuti läbi päris pingutava kehalise tervenemisprotsessi, mis jätkub. Julgen küsida abi ja seda ka vastu võtta.

Janek (47): Tänan Taunot ja kõiki teisi kursusekaaslasi selle meeldiva ja üliägeda kursuse eest. Kuigi ma ei teadnud päris täpselt mis mind ees ootab, sain sealt kursuselt rohkemgi kui lootsin. Praeguseks hetkeks on mu elu täielikult muutunud, olen leidnud oma elus midagi, millest varem aimugi polnud. Naudin täiel rinnal ja jätkan praktiseerimist õpituga. Veel kord suured tänud ja edu teile ❤️

Ruth (53): Minu tagasiside … Piirideta ehedus, see pealkiri kutsus justnagu korraldajagi. Jah, mul olid tõsised hirmud meespoolega suhtlemise ees ja veel enamgi juhendaja ees …aga ma võtsin teadlikult vastu valiku see läbida. Esimene päev tõi enesesse kaevumisena läbi teiste kogemuste mitmed äratundmised …jaa, seda oli hea tunda, et varasem töö endaga kannab vilju. Valusad probleemid endas olid suuresti lahtunud. (…)

Kuhu ma kuulun, on minu jaoks alati olnud väga oluline, sest puudus turvatunne pere tõttu …tundsin palju aastaid, et elan vales ajas. Nagu selgus, valisin siia ilma sündides kogeda kogemusi, et jagada ning ühendada suguvõsa. Mõistsin, et olin seda alateadlikult kogu elu teinud. Samas mõistsin ka surnult sündinud tütre tähtsust ja ülesannet ning õpetust mulle.

Grupis toimunud aruteludes mõistsin oma varasemaid eksimusi ning valupunkte. Sain lahustada suhted ema ja vanema vennaga. Minu isiklik kogemus täienes juhatajalt saadud vabanemise ja kergustundega (reikit kogedes).

Kursuse ülesehitus oli mõistetav ja vahepalad Elis Annelilt olid värskendavad ning tasakaalu loovad. Tõsi, Osho meditatsioonis teadvuse kaotamine oli taas kogemus, mis mul varasemalt puudus. Nüüd mõistan, mis protsess minus vallandus ning millega see lõppes ja olen väga tänulik, et just teie juures see juhtus.

Kokkuvõtvalt saan öelda, et see kursus lõpetas minus eluetapi, mis ohtralt vanu mustreid kandis ja elustas. Nägin, et minus on võimu ja väge ennast läbi armastuse juhtida-ma tahan ja soovin (varem tegin seda vaid läbi jõu – ma pean). Sain kõrvalt ennast jälgida olukordades, mus teistel hetkel aktiivsed, minul aga lahustunud olid. Olin rohkem jälgija kui eales varem.

Jah, see varjude teema, mis algatas ka minu lõpuprotsessi, tõi algselt ohvri ja sabotööri teod valguse kätte, kuid olen väga rahul endaga, et oskan piire seada ja mõtete virr-varri lõpetada enne, kui turbiin tööle hakkab ning kaastustöö ette võtab.

Olen tänulik, et vabanesin hirmust suhelda võõraste meestega, et sain selgust (bioloogilise)peresuhetele, et sain võimaluse andestada endale ja emale ning et elu raskeim aeg lõppes koos kursusega, millele mõtlen veel kordi ja kordi tänutundes. Tänan kõiki koos ja eraldi ning saadan veelkord tugevad kallid!

🌟🌟🌟

/Viimati uuendatud 15.2.24/