NB! Grupp on täis ja teekonda alustanud! Uue grupi loomisel, tuleb info selle kohta siia lehele.

Elada võib kitsalt ja elada võib suurelt. Võib süüdistada saatust ja olla kimpus eluraskuste, võimatuna näivate olukordade või kahtlustega. Ja võib kogu determineerituse, kõik, mis Sind on muljunud, kujundanud, kammitsemas, piiramas või isegi tähtede-numbrite läbi määramas, heita üle parda, astuda oma puhtasse väesse, oma ehedusse, et luua maagiliselt ja südamest oma lugu.

Sina valid. Algav kursus annab Su elu võtme Sinu enda kätte. Kui Sa tahad, oled valmis selleks pühenduma ja avama end kõige võimalikkusele. Kui Sa oled valmis ütlema JAH enda elu elamisele, registreeru, klikkides siia või helista Taunole. Grupp läks lukku 20.10.22.

Ma toon Su läbi Su varjudest, võtan Su pealt eellaste jäetud ohjad, avan Su südame ja aktiveerin Su sisemise geeniuse. Et saaksid vabana lennata ja luua. Luua just seda, milleks siia sündisid, mida oled alati unistanud luua, aga pole ehk isegi teadnud, et just seda. Ma toon Sind Su enda väesse. Väesse, kust kõik on sulle lihtne ja loomulik. Kust saad luua just seda, mida parasjagu tahad. On see rohkem raha, sügavam armastus, imelised suhted, maailma muutev töö, kaunid kunstid, elamine sajaga kui Zorbas-Buda… Sina valid. Ma teen kõike seda. Aga ma ei tee seda ise, vaid Sina teed seda. Ruumis, mille Sulle avan. Ma olen kaasas ja aitan leida teed. Toon Su üle kuristike ja keeruliste kurude, läbi mäsleva vee ja tormiste tuulte, kohta, kus on alati uued algused. Kus oled Sa ise, Su ainuke tõeline guru – Su sisemine geenius, maagiline olend.

PRAKTILIST

Kursus vältab neli kuud ja toimub terve päeva kestvate päris elu kohtumistena üks kord kuus. Sellele lisaks saad pideva võimaluse arutada kursuse teemadel kinnises sotsiaalmeedia grupis. Kui tahad võimsamat edasiminekut, saad aja individuaal-seansiks või mitmeks igas kuus. Täpsemalt on sul valida osalemiseks 3 sügavusastet – 3 paketti – 3 hinda:

PakettBaasPõhjalikVIP
Pakett sisaldab igas kuus:


Kursusepäev+++
Sotsiaalmeedia grupp+++
Telegrami grupp+++
Individuaalseansid2 h4 h
„Kuum liin”4 h
Kuutasu150 €250 €600 €

Individuaalseanss tähendab ühte 1,5 kuni 2 tunnist sessiooni Taunoga või täispikka konstellatsioonitööd (alustanud grupil ka variant võtta 2 ühetunnist kohtumist). „Kuum liin” tähendab, et sul on võimalus saada tuge akuutsel teemal ja just sel hetkel, kui seda vajad, kas helistades või sõnumineerides. Olen sinu jaoks olemas kohe või esimesel vabal hetkel. Ajaarvestus käib poole tunni kaupa.

Kursuse kohtumiste ajad on: 22.10, 19.11, 26.12 ja 28.1. Alustame kell 10.00 ja päev lõpeb orienteeruvalt kl 19.30. Soovi korral saame organiseerida grupi ühise lõuna.

Registreeru siin. Lisainfo Taunolt (5800 3346).

KIRJELDUS

Ammu olen tundnud tõmmet viia töö, mida inimestega teen, uuele tasandile. Olen tahtnud töötada põhjalikumalt, pikemalt ja süsteemsemalt, kui seda võimaldavad akuutse teema lahendamisega piirnevad tavapärased teraapiakohtumised. Mind paelub saata inimest tema teekonnal pikemalt, näha tema arengut ja elada kaasa sügavatest sisemistest muutustest lähtuvaile ägedaile muutustele füüsilises reaalsuses. Näha, kuidas ta hakkab oma maailma teisendama oma eheda näo järgi, looma seda teadlikult just selliseks nagu oma sisemise geeniuse äratundmine teda juhatab. Sellega seoses ja mitte ainult, olen tundud vajadust oma enda teadmised, oskused, elu- ja terapeudikogemus valada süsteemsemasse ja paremini edasiantavasse vormi. Kolmandaks tõmbab mind üha enam töötamine gruppidega. Seeläbi suurema ühendatuse ja kasvamise loomine iseendale ja neile, kes resoneeruvad, oma hõimule. Või miks mitte teistegi sõbralike hõimude väestamiseks ja seeläbi oma panuse andmiseks maailma pisutki paremaks kohaks muutmisele. 🙂 Oleme kõik ühest pärit nagunii ja selle sideme tugevdamine saab olla ainult kasuks igaühele.

Nii ongi sündimas Piirideta Eheduse Kursus, mille siht on luua teekond enda autentsesse, olemuslikku ja pidurdamatusse väesse tulemiseks ja sealt sajaga oma elu loomisele. Kirjutan oleviku vormis, sest kuigi on kirjas kursuse kava ja teadmine selle sisust, loob see täpselt ennast igal korral just kohapeal, olles avatud pidevale arengule ja voolamisele hetkeenergiates. See on kursus, mille lõppedes pole sinu, osaleja, jaoks miski enam endine. Ometi oled justkui veelgi enam iseendaks saanud. Sinu ehedus on juba leidnud või leidmas kõrgema tasandi resultaati kõiges, eriti aga sulle just paregu olulises eluvaldkonnas. Olgu see armastus, suhted, töö, eneseteostus, looming, raha, vaimne/füüsiline tervis või midagi muud. Kõik on muutunud. Võib-olla tundmatuseni, aga igal juhul sinu maitse järgi ja kuidagi loomulikuna.

Kursusel kasutan kõike, mida olen ise õppinud ja kogenud ning mille mõjus olen veendunud (kuigi mitte selle kogu resultaadis just sinu puhul, sest ma ei oma väge sinu üle ega tea (veel), mida sinu päris olemus endas peidab ja siia maailma looma on tulnud). Kursuse olulise telje moodustavad töö väljaga ja süsteemsete mõjudega, kehatöö ja varjutöö. Igas kohtumises on olemas teoreetiline osa, mis aitab meie mõistusel ree peal püsida, lubada avaneda muutusteks ja minna nendega sügavuti ning tunda, et saab aru. Iga kohtumise suurim rõhk on praktilisel tööl energiate muutmiseks ja vabastamiseks keha tasandist. Võid olla valmis oma mugavustsooni radikaalseks avardumiseks läbi sellest pidevate välja astumiste. Kuni avardumisest saab sinu loomulik seisund. Kasutame aega integreerimiseks, hetkes olemiseks, kogemiseks, kuulamiseks ja ehedalt väljendumiseks.

Kurusel osalemine on piisav, et teha olulised sammud ehedama endani jõudmiseks ja sellisena elama hakkamiseks. Siiski mitmekordistab selle mõju täiendav töö endaga vahepealsel ajal. Annan selleks tööriistad. Kuid teatud etappidel võimaldab rohkem sügavuti minna ja jõulisemalt edasi liikuda individuaalne juhendamine. Olen loonud selleks osalemise erinevad paketid, milles on võimalus individuaalseanssideks ja akuutseks nõustamiseks tavahinnast soodsamalt. Paketti saad vahetada iga kuu. Neil seanssidel ja telefoni-/veebikõnedel (sõnumitel) saame teha teraapilises mõttes pea-aegu kõike, mida sul on hetkel vaja – nõustamisest ja varjutööst meditatsiooni, õie- ja heliteraapiani. Mõistatavalt ei saa sõnumite teel teha nt hüpnoosi või sisemise lapse tööd jms 😉 Samuti eeldab konstellatsiooni vajadus eraldi tööd/aega kas vastavatel avatud või korraldatud sündmustel. Konstellatsiooni lühitöid teeme ka kursuse käigus.

Kursus on sulle avatud, kui oled ise avatud, vastuvõtlik uuele ja valmis panustama töösse endaga, kui päriselt tahad jõuda autentsema endani, oma potentsiaali avamiseni ja enda maitse järgi elu loomiseni. „Täis tassid” tuleb enne tühjendada, kui nendega tööd teeme 😉 Kursusel ei saa osaleda, kui võtad psüühikaravimeid, sh antidepressante, oled mistahes ainetest tugevas sõltuvuses või akuutse vaimse tervise probleemiga. Neil puhkudel ja samuti kui tunnetan, et vajad grupist erinevat lähenemist, pakun võimalust individuaalseks tööks.

Parim on, kui otsustad, et osaled kõigil kursusepäevadel. Poole pealt me kursusele kedagi juurde ei võta. Kursuse järel teeme soovijatega ühise laagri, kus paneme kõik õpitu praktikasse ja täidame säilinud või vahepeal avanenud vajakuid. On võimalik, et laagrisse võivad tulla ka need, kes kursusel ei osalenud. Tunnetame veel seda. Laagri aeg, koht, kestvus ja hind selguvad hiljemalt viimaseks kursusepäevaks.

Piirideta Eheduse Kursusele registreerimine on lõppenud ja grupp alustanud. Uue kursuse avamisel, tuleb info selle kohta siia lehele.

Näeme!

Tauno

/Viimati uuendatud 23.10.22/