Sisekosmosejaam on tervendava energiaga ja hoitud teraapiaruum Pärnu südalinnas, linna kohal. Siin toimub valdav osa tähtede ja pärlite kokkusaamisi, rännakuid, ringe ja muidugi on meie konstellatsioonide töötoad just siin. Niisamuti individuaalsed teraapiad ja nõustamised.

Aeg-ajalt oleme Sisekomosejaama kutsunud oma kunsti ja oskusi jagama teisigi toredaid tegijaid. Seda nii hingesügavuste avardamisele kui kehatempli eest hoolitsemisele mõeldes.

Ruumi mahub tantsima 20-30 inimest (oleneb kui laialt, eksole), heliseansile lamama kuni 12 ja ringis on meid siin istunud ja laulnud ligi 40. Ruumi rendime ka välja vaimse suunitlusega ja kindlasti alkovabadeks tegevusteks. Ruumi hind on 35€/h. Huvi korral võta meiege ühendust ja räägime täpsemalt.

Tegutseme selles kohas alates 2020.a novembrist. Ruumid hakkasid meiega kõnelema kohe, kui nendeni jõudsime ja oli selge, et vaatamata ratsionaalse meele vastu-vaidlemisele, me just siin end sisse seame. Visioonides oli näidatud juba mõne aasta eest, et meil tuleb tegutseda just Pärnu kõige kesksemas kohas, peatänaval. Ent, see, et saame asuma tänavatasandist kõrgemal (seda mitmes mõttes), justkui linna kohal, tuli meile üllatusena, mis samas kohe väga loomulik tundus. Kust veel, kui mitte siit, linna keskmest, saavad teadlikkuse lained levida ja laieneda üle kogu Pärnumaa, et hakata avama inimesi iseendile, ärkamisele?! Esimene tegutsemise aasta on näidanud, et sagedus ruumides aina suureneb ja energia kasvab. Nõnda, et mõnedki teraapilised protsessid kulgevad siin justkui iseenesest. Ja see jätkub! Sul on võimalik olla osa sellest ja kasvada samuti teadlikkuses nagu me kõik, kes me seda põnevat ja palju andvat enda avastamise teed käime.

Siskomosejaam asub Rüütli ja Hospidali tänava nurgal, üle 100 aastase kunagise halli apteegimaja 3. korrusel. Sissepääs hoonesse on tänavanurgalt pisut lääne (Vallikääru) poole, vahetult enne Nepaali restorani.

Kui trepikoja uks on kinni, vali fonolukul nr 7.