Konstellatsioon on süsteemse teraapia meetod, millega saab tervendada perekonnas edasikanduvaid mustreid ja lahendada isiklikke probleeme, näiteks tervise, töö, raha ja suhete vallas. Konstellatsiooniväli aitab näha seoseid elus ja teha teadlikumaid valikuid. Harutades lahti umbsõlmed, mis on tekkinud peresüsteemi fundamentaalsete seaduste teadmatust eiramisest või segiajamisest, avab konstellatsioon võimaluse astuda välja justkui nähtamatutest ahelatest, mis hoidnud meid korduvates raskustes ning leida üles omaenda olemus ja tee. Paarisuhete teemad ja suguvõsas korduvad mustrid, lohisema jäänud ja segavate suhte lõpetamine või ka näiteks ideaalse partneri saabumisele tee avamine on mõned näited, milleks konstellatsioone kasutatakse. Konstellatsioonitöö saamiseks registreeru palun ette!

Pea-aegu iga kord teeme päeva lõpus lühitöid ehk nn disaine, mille abil saab uurida hetkes aktuaalseid valiku- ja otsustuskohti, vaadata seoseid suhetes, sündmuste või inimeste vahel või uurida muid kibelevaid küsimusi. Disain on reeglina ainult olukorra vaatamiseks ja seoste hindamiseks, selle formaat jääb lahenduste jaoks tavaliselt kitsaks. Disaini põhjal saab näiteks otsustada, kas täispika töö tegemine oleks vajalik ja kuidas seal küsimust püstitada. Disaini ette tellimine pole reeglina vajalik – kui aega jääb, saab selle küsida töötoas kohapeal.

Töötube viib läbi Tauno, kes on lõpetanud perekonstellööri väljaõppe ja on lõpusirgel struktuursete konstellatsioonide õppega Eesti konstellatsioonide grand old lady Olga Knjazeva juures Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudis. Lisaks on end täiendanud Peterburi koolkonnast Agnese Karlsoni juures intuitiivkonstellatsioonide alal biosensooresel meetodil, Tiiu Bolzmanni, Stephan Hausneri jt töötubades jm. Tauno kuulub Eesti Professionaalsete Konstelööride Assotsiatsiooni (EPKA).

Töötoas osalemise hind on 15 €, disain maksab 35 € ja isikliku töö hind on 150 €. Paaritööd, kus vaatame korraga kahe omavahel suhestuva inimese teemasid on 200 €.

Kohtumisteni välja maagias!

/Uuendatud 17.2.24/