Siin on lähemalt kirjas töötubada ja muude meie ning Siskomosejaama külaliste põnevate tegemiste kohta. Millal midagi toimub, leiad Ajakava lehelt.

Meditatsioon tervendavate helidega

See on eelkõige lõõgastumine gongide ja helikausside jm müstiliste pillide helides, mis läbi juhendamise ja taotluse viib Sind meditatiivsesse seisundisse, kus pääsed ligi sügavale endasse peidetud infole. See on ühtlasi võrratu nauding tunnetamaks helivibratsioone oma kehas. Võivad tekkida visuaalsed pildid ja taipamised, samuti võimalus oma enesetunnet parandada, keha eneseregulatsiooni ja rakkude uuenemise protsesside käivitamine.

? Gongidega sukeldume sügavalt lõdvestunud seisundisse, kus on alateadvusega väga tugev kontakt ning võime end justkui ümber programmeerida.

? See on igaühele jõukohane praktika. Sa ei pea muud tegema, kui lõdvestuma, lubama enesel olla helides ning võtma hinnanguteta vastu see imeline kogemus. Riietu mugavalt. Seanss kestab u 1,5h, koos sisse-elamise ja lõpetamisega varu palun 2h. Tasakaalupanus 20€.

Konstellatsioonid

Konstellatsioon on süsteemse teraapia meetod, millega saab tervendada perekonnas edasikanduvaid mustreid ja lahendada isiklikke probleeme, muuhulgas tervise, töö, raha ja suhete vallas. Konstellatsiooniväli aitab näha seoseid elus ja teha teadlikumaid valikuid. Harutades lahti umbsõlmed, mis on tekkinud peresüsteemi fundamentaalsete seaduste teadmatust eiramisest või segiajamisest, avab konstellatsioon võimaluse astuda välja piiravatest ahelatest ning leida üles omaenda olemus ja tee. Paarisuhete ja suguvõsa mõju teemad, lohisema jäänud ja segavate suhte lõpetamine või ka näiteks ideaalse partneri saabumisele tee avamine on veel mõned näited, milleks konstellatsioone kasutatakse.

Reeglina teeme töötoas konstellatsioonitöid ette registreerunud klientidele. Kui aega jääb, saavad osalejad soovi korral uurida disaini vormis hetke valikuvõimalusi või vaadata huvipakkuvaid seoseid suhete, sündmuste või inimeste vahel.  

Töötube viib meil peamiselt läbi Tauno, kes on lõpetanud konstellööri väljaõppe Eesti konstellatsioonide grand old lady Olga Knjazeva juures Süsteemsete Lahenduste Keskuses. Tauno kuulub ka Eesti Professionaalsete Konstelööride Assotsiatsiooni (EPKA). Lisaks teeme aeg-ajalt konstellatsioonipäevi Eesti ühe parima konstellööri Helena Taskaga ning meie juures viib oma töötube läbi ka Tauno grupiõde Olga juurest, Terje Palju.

Kohtumiseni välja maagias!

Tervendamine Tiibeti mantratega

Lausume (retsiteerime) ja laulame erinevaid Tiibeti mantraid, mis puhastavad ja ergastavad meeli, tervendavad keha ja tõstavad energeetilist sagedust. Mantrate abil tugevdame immuunsust ja kaitset väliste ärritajate vastu ning lahustame pingeid kehas ja meeles. Tiibetis ravitakse mantratega isegi konkreetsid haigusi ja vaevusi kehas. Mantrate viisid või retsiteerimise rütmid on lihtsad ega vaja lauluoskust või viisipidamist, olles jõukohased igaühele. Järjepidamiseks võta kaasa oma mala, tervendava energiaga laadimiseks võid tuua ühes soola, õli ja vee(ga)pudeli.

Mantra on sanskriti keelne sõna, mis tõlkes tähendab meele kaitset. Mantrad ise on samuti enamasti sanskriti keeles, mille rääkijaid tänapäeval enam pole, kuid mis kujutab endast vanaindia keelt veedade ehk vanimate India pühakirjade ajastust. See on keel, millest pärinevad nii hinduismi, kui budismi, samuti Tiibeti šamanismi algtekstid ja üleskirjutused. Olemuselt kuuluvad mantrad palvete ja loitsude ehk sõna-maagiliste aktide hulka, mille abi on ajastuid kasutatud teadvusseisundite muutmiseks ning samuti füüsilise ja energia-kehade tervendamiseks. 

Mantraid ei tõlgita, sest nende maagia on tihti kätketud just nende hääldamisel tekkivaisse energiavõngetesse. Vahel pole neil isegi muud tähendust, kui rütmilisel häälimisel tekkivad teatud viisil ja suunas tervendavad sagedused. Võime öelda, et mantrad on ajastute- ja kultuurideülesed tervendamise ja vaimse arengu edendamise vahendid.

Mantratervendamist viib läbi Elis Annelie, hääle- ja heliterapeut, kes on muuhulgas õppinud Tiibeti mantratervendust Drukmo Gyal Dakini käe all. Palun saabu 10-15 minutit varem, et tulekust rahuneda ja alguseks kenasti kohale jõuda.